Warunki wynajmu urządzeń rozrywkowych


Płaskie podłoże na imprezę plenerową

Urządzenia należy ustawać na płaskim terenie (trawa, beton, czysty piasek). Prosimy, aby w miarę możliwości nie ustawiać urządzeń na ciemnym piachu, ponieważ przy deszczowej pogodzie nie będziemy w stanie zapewnić ich czystości, a w konsekwencji uczestnicy zabawy zostaną narażeni na pobrudzenie.

Zasilanie z sieci 230 V, w odległości do 30m

Większość urządzeń wymaga podłączenia do sieci energetycznej o napięciu 230V. Źródło zasilania o mocy w zależności od urządzenia (patrz. dane techniczne) powinno znajdować się w zasięgu do 30m. Przy większych odległościach mogą wystąpić zbyt duże spadki napięcia, powodujące niewłaściwą pracę urządzeń.
Urządzenie może być podłączone wyłącznie przez elektryka z odpowiednimi uprawnieniami.

Możliwość wjazdu samochodu pow. 3.5T na teren imprezy plenerowej

Waga urządzenia przewyższa ciężar 100 kg. Przy większym zamówieniu przewozimy je samochodem o ładowności powyżej 3.5T. (wielkość polskiego samochodu "STAR"). W związku z powyższym, prosimy o zapewnienie możliwości wjazdu takiego pojazdu do miejsca instalacji urządzenia. Jeżeli urządzenia muszą być ustawione w miejscu, do którego nie będzie mógł dojechać samochód ciężarowy, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.

Sporządzenie planu rozmieszczenia urządzeń w trakcie eventu.

Czasami zdarza się tak, iż klient nie posiada planu rozmieszczenia urządzeń, lub przekazuje nam plan w chwili przybycia naszej ekipy na miejsce imprezy. Następnie okazuje się, że urządzenie musi być ustawione w innym miejscu.
Takie operacje są dość czasochłonne. Aby uniknąć "niespodzianek" oraz opóźnienia rozpoczęcia imprezy, prosimy o przesłanie faksem bądź e-mailem chociażby odręcznie narysowanego planu, lub przybycie na wyznaczony teren co najmniej na 3 godziny przed rozpoczęciem imprezy.

Ochrona atrakcji w trakcie imprezy plenerowej

Nasza obsługa odpowiada za rozłożenie i złożenie urządzeń, ich stan techniczny oraz nadzór na bawiącymi się osobami. Nie odpowiadamy za zachowanie się osób oczekujących w kolejce do urządzeń rozrywkowych oraz wynikające stąd skutki.
Prosimy wziąć pod uwagę, iż przy imprezach otwartych (np.: impreza dla miasta) a także imprezach zamkniętych (pow. 500 uczestników) wymagana jest dodatkowa ochrona porządkowa (1 ochroniarz przypada na 3 urządzenia rozrywkowe.) W przeciwnym przypadku mogą wstąpić poważne trudności z opanowaniem porządku wśród osób oblegających w/w urządzenia.
Prosimy zwrócić szczególną uwagę na to zagadnienie.

Umowa najmu symulatorów urządzeń dmuchanych

W celu zapoznania się z naszą umową wynajmu urządzeń prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 504-277-690.

Ceny wynajmu urządzeń rozrywkowych, symulatorów.

W celu uzyskania aktualnych cen za wynajem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 504-277-690.

Co wliczone jest w cenę wynajmu urządzenia?

W cenę wynajmu urządzenia wliczone jest:
- 7 godzinny wynajem sprzętu,
- ubezpieczenie OC,NW
- obsługa urządzenia oraz ich nadzór

Gdy wynajmę urządzenie na 2-3 godz. to zapłacę mniej?

Nie, wynajem urządzeń na czas krótszy niż standardowy nie oznacza proporcjonalnej obniżki ceny wynajmu. Związane jest to z całym procesem obsługi imprezy, na który składa się transport urządzeń, oraz ich rozłożenie i złożenie. Wszystkie te działania zajmują sporo czasu i związane są z kosztami obsługi imprezy.

Bardzo często proces przygotowania urządzeń do użycia trwa na tyle długo, iż uniemożliwia wynajem danego urządzenia w tym samym dniu innemu klientowi. Stąd też, ewentualne obniżki z tytułu krótszego czasu niż standardowy są nieznaczne i za każdym razem ustalane indywidualnie.

Co będzie z atrakcjami w razie niepogody?

W razie wystąpienia złych warunków atmosferycznych nie jesteśmy w stanie udzielić Państwu rabatu. Ryzyko nie udanej imprezy z powodu pogody ponosi zamawiający. Wiąże się to z dość kosztownym procesem przygotowywania zamówionych atrakcji, jak i niemożnością wynajęcia urządzeń innemu klientowi. Szczegółowe informacje zawarte są w umowie.

Realizacja zamówienia

Aby Państwa zamówienie zostało przyjęte do realizacji trzeba przesłać do naszej firmy wypełniony formularz zamówienia oraz podpisaną umowę, która zostanie do Państwa wysłana przez naszego pracownika po otrzymaniu wypełnionego formularza zamówienia. Kolejnym krokiem jest wpłacenie zaliczki w wysokości 30% wartości wynajmu (netto).

Pliki do pobrania
Formularz zamówienia

Formularz zamówienia